شهدتاک همیشه تلاش می کنه رضایت شما رو جلب کنه. این رضایت شماست که برای ما حرف اول و آخر رو میزنه. این شما هستید که باعث میشید ما نهایت تلاش و دقتمون رو به کار بگیریم تا شما بهترین خرید خودتون رو از شهدتاک تجربه کنید.

انتخاب تولید کننده و فروشنده های معروف سنتی و کاربلد هم از وظایف ماست که میخواهیم با دقت بالا و استفاده از نظر و تجربه کارشناسان و متخصصان و همچنین استفاده از بازخورد های شما عزیزان بهترین انتخاب رو داشته باشیم.

مطالب این صفحه رو دنبال کنید تا با نحوه جذب فروشنده تا نحوه ارسال محصول در شهدتاک آشنا بشین.

نظرات شما عزیزان همیشه برای ما مهم بوده و اطمینان داریم با نظرات شما می تونیم پیشرفت کنیم. ممنون میشیم که با ارتباط برقرار کنید و انتقادات و پیشنهادات خودتون رو بگید.

فرایند جذب تولید کننده و فروشنده

ما همیشه سعی میکنیم محصولات با کیفیت به دست شما عزیزان برسونیم و این باعث شده تا دقت زیادی رو به خرج بدیم تا با فروشنده و تولید کنندهی ماهر و مطمئن همکاری کنیم.

برای همین یه تولید کننده باید یه سری مراحل رو برای پیوستن به شهدتاک طی کنه که در ادامه توضیح میدیم.

مراحل جذب تولید کننده و فروشنده

فروشنده کیست؟

فروشنده شخضیه که محصولات به دست خودش تولید نمیشه و صرفا می فروشه. مثلا کسی که خشکبار میفروشه میتونه کشمش و مویز و… رو از طریق شهدتاک هم بفروشه.این عزیزان میتونن محصولات سنتی ملایر رو با نام فروشگاهشون بفروشن.

این که محصول از کجا اومده هم مهم نیست، برا ما فقط مهم کیفیت و سالم بودن محصوله که قبل از ثبت در وب سایت بررسی میشن و حتی بعد از ثبت هم با توجه به نظر خریداران بررسی میشن و اگر از لحاظ کیفیت و سلامت مشکلی داشته باشن حتما پیگیری میشه.

تولید کننده کیست؟

تولید کننده شخصیه که محصول رو خودش تولید میکنه و میخواد بفروشه.تولید کننده لزوما باغدار نیست میتونه مواد اولیه مثلا انگور رو از باغدار بخره و خودش محصولی مثل شیره انگور تولید و عرضه کنه.ما محصول تولید کننده رو بعد از انعقاد قرار داد با نام خودش در شهدتاک قرار میدیم.

مهمترین شرط ما کیفیته. ما محصول رو ابتدا بررسی میکنیم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ سلامت و پس از بررسی داخل وب سایت قرار میدیم. حتی پس از قرار گیری در سایت با توجه به نظر خریداران بررسی میشن و اگر از لحاظ کیفیت و سلامت مشکلی داشته باشن حتما پیگیری میشه.

جریمه یا قطع هکماری

از دلایلی که باعث میشه یک فروشنده یا تولید کننده جریمه و یا قطع همکاری بشه اینه که فروشنده یا تولید کننده پس از انعقاد قرارداد با شهدتاک محصول نامرغوب و غیر اصل به مشتری تحویل بده جریمه یا قطع همکاری میشه. ما موظفیم محصول با کیفیت و اصل به شما عزیزان تحویل بدیم.

ضمانت کیفیت و بازگشت وجه

ما همیشه تلاش میکنیم محصول باکیفیت به دست شما برسونیم و اگر محصولی غیر اصل و بی کیفیت را دریافت کردید میتونید اطلاع بدید. ما بررسی کرده و با فروشنده و تولید کننده محصول برخورد می کنیم و محصول ارسال شده رو پس میگیریم و کل مبلغ دریافتی رو بهتون برمی گردونیم.