همانطور که میدونید هدف شهدتاک رشد و توسعه اقتصاد ملایر و همچنین معرفی محصولات اصل ملایر هستش که با کمک شما تولید کننده عزیز میخوایم به این هدف برسیم. همیشه در همه ی بازار های مختلف شاهد حضور دلال ها هستیم که این باعث افزایش قیمت ها در بازار مصرف کننده و همچنین کاهش قیمت فروش تولید کننده میشه. ما میخوایم با حذف دلال ها هم باعث معتبر شدن بازار انگور و مشتقات اون بشیم و هم باعث بشیم سود بیشتری بدست تولید کننده های عزیز برسه.
همکاری به این صورته که شما محصول خودتون رو با اسم خودتون داخل سایت قرار میدید و از بستر شهدتاک استفاده میکنین تا محصولتون رو به راحتی و با قیمت مناسب بفروشید. سایت شهدتاک یک پنل ویژه برای مدیریت کامل فروش محصولاتتون در اختیار شما قرار میده که به راحتی بتونین فروش خودتون رو مدیریت کنین.

مشکلات بازار محصولات ملایر

متاسفانه بسیاری از محصولات تقلبی با نام شیره انگور ملایر و یا آبغوره و دیگر مشتقات انگور با قیمت بالاتری نسبت به محصول اصل ملایر در بسیاری از بازار های سراسر کشور وجود داره که باعث میشه هموطنان گرامی دید خوبی نسبت به محصولات ملایر نداشته باشن و این کار باعث بی ثمر ماندن تلاش شبانه روزی تولید کننده گان ملایری میشه که همیشه سعی میکنن در تولید محصولات بیشترین دقت رو داشته باشن تا بهترین کیفیت حاصل بشه.
ما میخوایم به کمک تولید کنندگان عزیز تمام مشکلات بازار محصولات ملایر رو حل کنیم تا با کمک هم این محصولات گرابنهای ملایر رارونه تنها به سراسر کشور بلکه به کشور های همسایه نیز معرفی کنیم.

نقش شهدتاک در گسترش بازار

بهترین کمک ما به بازار محصولات اینه که با همکاری تولید کننده ها محصولات رو به کل کشور معرفی کنیم و با بیشترین سود برای تولید کنندگان بفروشیم. این وظفه ی مهم ما و مایه افتخار ماست که به بازار محصولات ملایر کمک کنیم تا این محصولات ارزشمند را به سراسر کشور معرفی کنیم.

مراحل جذب فروشنده یا تولید کننده

کار ما تضمین کیفیته برای همین تمامی جوانب رو در جذب بررسی میکنیم تا بهترین تولید کننده ها و فروشنده و بهترین محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار بدیم. در ادامه مراحل جذب فروشنده و تولید کننده رو توضیح میدیم.

مراحل جذب تولید کننده و فروشنده

فروشنده کیست؟

فروشنده شخضیه که محصولات به دست خودش تولید نمیشه و صرفا می فروشه. مثلا کسی که خشکبار میفروشه میتونه کشمش و مویز و… رو از طریق شهدتاک هم بفروشه.این عزیزان میتونن محصولات سنتی ملایر رو با نام فروشگاهشون بفروشن.

این که محصول از کجا اومده هم مهم نیست، برا ما فقط مهم کیفیت و سالم بودن محصوله که قبل از ثبت در وب سایت بررسی میشن و حتی بعد از ثبت هم با توجه به نظر خریداران بررسی میشن و اگر از لحاظ کیفیت و سلامت مشکلی داشته باشن حتما پیگیری میشه.

تولید کننده کیست؟

تولید کننده شخصیه که محصول رو خودش تولید میکنه و میخواد بفروشه.تولید کننده لزوما باغدار نیست میتونه مواد اولیه مثلا انگور رو از باغدار بخره و خودش محصولی مثل شیره انگور تولید و عرضه کنه.ما محصول تولید کننده رو بعد از انعقاد قرار داد با نام خودش در شهدتاک قرار میدیم.

مهمترین شرط ما کیفیته. ما محصول رو ابتدا بررسی میکنیم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ سلامت و پس از بررسی داخل وب سایت قرار میدیم. حتی پس از قرار گیری در سایت با توجه به نظر خریداران بررسی میشن و اگر از لحاظ کیفیت و سلامت مشکلی داشته باشن حتما پیگیری میشه.

جریمه یا قطع همکاری

از دلایلی که باعث میشه یک فروشنده یا تولید کننده جریمه و یا قطع همکاری بشه اینه که فروشنده یا تولید کننده پس از انعقاد قرارداد با شهدتاک محصول نامرغوب و غیر اصل به مشتری تحویل بده جریمه یا قطع همکاری میشه. ما موظفیم محصول با کیفیت و اصل به مشتریان عزیز تحویل بدیم.

نحوه همکاری

همانطور که گفته شد ما محصول خودتون رو با نام خودتون منتشر میکنیم که این کار باعث افزایش فروشتون میشه برای مثال با توجه به کیفیت محصولتون مشتریان بیشتری تقاضای محصول شما رو خواهند داشت که همین کار باعث افزایش و گسترش تولیدات محصولتون میشه و روز به روز پیشرفت میکنید.

با تکمیل فرم زیر ثبت نام اولیه رو انجام بدید تا ما با شما تماس بگیریم و اقدامات لازم برای شروع همکاری جذاب رو انجام بدیم. اگر تصمیم دارید همین الان ثبت نام کنید ما منتظر شما هستیم.