شهدتاک همیشه تلاش می کنه رضایت شما رو جلب کنه. این رضایت شماست که برای ما حرف اول و آخر رو میزنه. این شما هستید که باعث میشید ما نهایت تلاش و دقتمون رو به کار بگیریم تا شما بهترین خرید خودتون رو از شهدتاک تجربه کنید.

همونطور که میدونین محصولات انگور و مشتقات اون در زمان خاصی تولید میشن. تمامی محصولات موجود در شهدتاک در فصل تابستان تولید میشه که در طول سال به فروش میرسه برای همین ما تصمیم گرفتیم تعداد اندکی رو به صورت پیش فروش در زمان خاص عرضه کنیم.
زمان پیش فروش ثابت نیست ولی احتمالا از اواسط شهریور ماه پیش فروش شیره انگور عسلی، شیره سفید، انواع کشمش و باسلق آغاز میشه و شما مشتری عزیز میتونی به راحتی و با خیال آسوده محصول مورد نظر رو پیش خرید کنی و بعد از تولید تحویل بگیری.

نحوه پیش خرید

پس از پرداخت ودیعه سفارشتون ثبت میشه و پس از تولید محصول پیامک اطلاع رسانی خدمتتون ارسال میکنیم و پس از دریافت باقی مبلغ محصول بسته بندی و ارسال میشه. بابت تازه بودن محصول و کیفیت محصول هم خیالتون راحته و در صورتی که از کیفیت محصول رضایت نداشتید میتونین اونو پس بدید و ما هم با میلغ پرداختی رو به صورت کامل واریز میکنیم.

محصولات